קעקועים לרגל

אם יש איבר בגוף שבו מאוד נפוץ לעשות קעקועים, הן אצל גברים והן אצל נשים, זו הרגל. לכן אפשר להבין אתכם אם גם אתם חושבים על קעקוע ברגל, אך כדאי לזכור שגם שם, כמו בכל איבר אחר בגוף, זו חוויה שעלולה גם לכאוב. יש אזורים ברגל שהם יותר רגישים וכואבים לעומת אזורים אחרים, כך שאם אתם חוששים מהכאב תמיד עדיף יהיה לבחור אזור כמה שיותר רחוק מהעצם כדי שלא יכאב לכם יותר מידי. 

קעקועים יפניים ומשמעותם

לקעקועים יפנים יש משמעויות מעניינות, לדוגמא:

  1. קעקוע טיגריס: משדר כוח ועוצמה, בשנים האחרונות ניתן לראות שהוא נפוץ בכל התרבויות ולא רק בתרבות היפנית.
  2. קעקוע פניקס: הפניקס הוא אחד מארבעה יצורים מיתיים שמקורם בסין והוא עצמו מורכב מכמה חיות ביחד (סנונית, כרבולת, פסיון, צב ורעמה של סוס) ולכל חלק בו יש צבע אחר. הפניקס הוא בעל כוח משיכה של תכונות מסוימות כמו חוכמה, נאמנות, מוסריות ועוד. האמונה היא שקעקועים שבהם מופיע פניקס אלה הם קעקועים שמסמלים אריכות ימים ומזל טוב.

קעקוע לכיסוי צלקות

ככל שאנחנו הולכים ומתבגרים צלקות הופכות להיות חלק מהחיים שלנו, בין אם מדברים על צלקות פיזיות ובין אם מדברים עם משברים נפשיים. אם גם לכם יש צלקת פיזית באיבר כזה או אחר בגוף, אפשר להבין מדוע הייתם רוצים להסתיר אותה. 

מכונת קעקועים

את הסטודיו שלנו "פסיכו" הקמנו כבר בשנת 1993 ומאז ועד היום עשינו הכול כדי לתת את הטוב ביותר ללקוחות שלנו, אז למה שלא תיפנו אלינו גם אתם? חלק מהסיבות שבגללן אנחנו הכתובת הכי טובה זו העבודה שאנחנו עושים שימוש בציוד הכי מתקדם שקיים, בין אם זה כולל את מכונת הקעקועים הכי טובה ומדויקת שיש ובין אם זה כולל כל דבר אחר.

טיפים לקעקוע מוצלח

אם גם אתם עומדים לעשות היום את הקעקוע הראשון שלכם אתם בוודאי מתרגשים, ומעבר לכך, אתם בוודאי גם רוצים לעשות הכול כדי שהקעקוע שלכם יהיה מוצלח, כי אחרת למה לצאת להרפתקה הזאת? לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם להגיע לקעקוע מוצלח

בחירת מיקום לקעקוע

לאורך השנים יצא לנו כבר לתת שירות לכל סוגי הלקוחות. לכן, אם גם לך יש חלום לעשות טאטו ואתה לא בטוח לגבי הפרטים השונים, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שכל אנשי הצוות שלנו ישמחו לעזור לך ויעשו הכול כדי שתצא מרוצה.