בחירת מיקום לקעקוע

הרבה אנשים בטוחים שכל מי שרוצה לעשות קעקוע מגיע תמיד אל מכון הקעקועים עם דעה מאוד ברורה ועם החלטה שהוא קיבל לפני חודשים ארוכים הכוללת נתונים כמו:

  1. גודל הקעקוע
  2. המיקום לקעקוע
  3. הצבעים של הקעקוע

אך הניסיון שלנו בסטודיו "פסיכו", שקיים כבר משנת 1993, מוכיח שלא כך הדברים. לאורך השנים יצא לנו כבר לתת שירות לכל סוגי הלקוחות, החל מאלה שהגיעו עם ציור של הקעקוע הרצוי ועם דעה ברורה לגבי כל הפרטים בו ועד הלקוחות שבחרו ביחד איתנו כל פרט לגבי הקעקוע. לכן, אם גם לך יש חלום לעשות טאטו ואתה לא בטוח לגבי הפרטים השונים, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שכל אנשי הצוות שלנו ישמחו לעזור לך ויעשו הכול כדי שתצא מרוצה.
 

למה לעשות קעקוע?

כדי שנוכל לענות על שאלת בחירת המיקום לקעקוע, צריך יהיה תחילה להבין למה בכלל החלטת שאתה רוצה לעשות טאטו. כלומר, האם אתה רוצה לעשות קעקוע כדי שכולם יוכלו לראות אותו? האם אתה עושה את הצעד הזה כדי להוכיח משהו לבת הזוג שלך? או שאולי אתה עושה קעקוע קטן שצריך רק להזכיר לך משהו חשוב שקרה לך בחיים? כדאי לענות תחילה על השאלות האלה כי בהתאם לתשובה ניתן יהיה לבחור את המיקום המושלם לעניין. מומלץ לקחת בחשבון גם נתונים פיזיולוגיים כמו: היכן העור מועד יותר לפורענות, איפה הקעקוע יהיה יותר חשוף לשמש ועוד נתונים שיכולים להשפיע על ההחלטה הסופית שלך.