טיפים לקעקוע מוצלח

אם גם אתם עומדים לעשות היום את הקעקוע הראשון שלכם אתם בוודאי מתרגשים, ומעבר לכך, אתם בוודאי גם רוצים לעשות הכול כדי שהקעקוע שלכם יהיה מוצלח, כי אחרת למה לצאת להרפתקה הזאת? לפניכם מספר טיפים שיעזרו לכם להגיע לקעקוע מוצלח ושווה לכם לעיין בהם לפני שאתם יוצאים לדרך:

  1. הסיבה להתקעקע: מומלץ לעשות קעקוע רק אם יש לכם סיבה מספיק טובה, כלומר – רק אם אתם באמת רוצים ומעוניינים בכך.
  2. המיקום: כדאי לבחור מיקום בגוף שיתאים לכל המטרות שלכם ומומלץ ביותר לקחת בחשבון חשיפה לשמש, מקומות עם נמתחים כמו ברכיים וכדומה. נתונים אלה ישפיעו על "תוחלת החיים" של הקעקוע ולכן זה חשוב.
  3. הטיפול אחרי יצירת הקעקוע: שלב חשוב ביותר הוא לטפל בקעקוע בעשרת הימים הראשונים אחרי שעושים לכם אותו. את ההוראות המדויקות תקבלו מהמקעקע שלכם וחשוב מאוד להקפיד עליהן.
  4. הקשיבו למומחים: אם המקעקע שלכם ממליץ לכם על איבר אחר בגוף, על גודל שונה של קעקוע או על צבעים אחרים מאוד מומלץ להתייחס לכל ההמלצות שלו כי יש לו ניסיון.

לעשות קעקוע אצל הטובים ביותר

הטיפ המשמעותי ביותר שיוכל להשפיע על השאלה האם הקעקוע שלכם ייצא מוצלח או לא, זו השאלה איפה אתם עושים אותו ומי האדם שיקעקע אתכם. אם אתם מחפשים את הטוב ביותר, רוצים לצאת מרוצים מהתוצאה הסופית וגם מהתהליך כולו, אנחנו הכתובת שחיפשתם כל החיים. את הסטודיו שלנו "פסיכו" הקמנו כבר בשנת 1993 ומאז ועד היום צברנו ניסיון והרבה מאוד לקוחות מרוצים, אז למה שלא תנסו אותנו גם אתם?