קעקוע לכיסוי צלקות

ככל שאנחנו הולכים ומתבגרים צלקות הופכות להיות חלק מהחיים שלנו, בין אם מדברים על צלקות פיזיות ובין אם מדברים עם משברים נפשיים. אם גם לכם יש צלקת פיזית באיבר כזה או אחר בגוף, בין אם זו צלקת:

  • מניתוח פלסטי
  • מניתוח קיסרי
  • מנפילה או חבלה

או שיש לכם צלקת שנובעת מכל סיבה אחרת, אפשר להבין מדוע הייתם רוצים להסתיר אותה. אומנם זה נכון שלא כל הצלקות מפריעות לנו, אך ככל שהצלקת גדולה ובולטת יותר כך הרצון להעלים אותה יהיה גדול יותר. אם אתם מחפשים את הדרך הכי טובה שיש להתמודד עם המצב כדאי שתחשבו על קעקוע, כי זה לא במקרה שכל כך הרבה אנשים עושים קעקועים לכיסוי צלקות.
 

איפה כדאי לעשות קעקוע?

אם אתם מחפשים מקום מקצועי ומוביל שבו אפשר יהיה לעשות לכם קעקוע יפה, דעו שהגעתם לכתובת הנכונה, כי המומחים שלנו הם אנשים עם הרבה מאוד ניסיון. כדאי שהקעקוע יוכל לכסות באופן מושלם את הצלקת הוא צריך להיות מספיק גדול, בצבעים הנכונים וגם להיעשות תוך דיוק מושלם. כמו כן, יש צלקות שלא מומלץ לקעקע עליהן כי האזור שלהן רגיש יותר לכאב, כך שיש לקחת בחשבון את כל הנתונים האלה. אצלנו בסטודיו "פסיכו", הקיים כבר משנת 1993, תוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. המומחים שלנו מקעקעים כבר שנים ואנחנו גם מחזיקים את הציוד הכי מתקדם שיש בתחום הזה, כך שאחרי שתבקרו אצלנו איש לא יידע שהייתה לכם צלקת.