קעקועים יפניים ומשמעותם

אם אתם נמצאים היום בשלב שבו אתם מנסים לבחור את הקעקוע שיתאים בדיוק למי שאתם, למה שאתם מאחלים לעצמכם ולמה שהייתם רוצים לשדר לעולם, אפשר להבין אתכם. לא קל לבחור את הציור שאחר כך ילווה אתכם כל החיים לכל מקום, ולכן כדאי להשקיע מחשבה בבחירת הקעקוע שלכם. אפשרות טובה שלא מעט אנשים בוחרים בה בשנים האחרונות זו האפשרות של קעקועים יפנים שלהם משמעות מעניינת, כמו לדוגמא:

  1. קעקוע טיגריס: משדר כוח ועוצמה, בשנים האחרונות ניתן לראות שהוא נפוץ בכל התרבויות ולא רק בתרבות היפנית.
  2. קעקוע פניקס: הפניקס הוא אחד מארבעה יצורים מיתיים שמקורם בסין והוא עצמו מורכב מכמה חיות ביחד (סנונית, כרבולת, פסיון, צב ורעמה של סוס) ולכל חלק בו יש צבע אחר. הפניקס הוא בעל כוח משיכה של תכונות מסוימות כמו חוכמה, נאמנות, מוסריות ועוד. האמונה היא שקעקועים שבהם מופיע פניקס אלה הם קעקועים שמסמלים אריכות ימים ומזל טוב.
  3. קעקוע קוי (קרפיון): האגדה מספרת שהקרפיונים הם היחידים שמסוגלים להתגבר על מכשולים וקשיים, קל וחומר אם מדובר על ציור קרפיון השוחה נגד הזרם. 

התייעצו עם המקעקע שלכם

אם יש לכם דילמה כיצד לבחור בקעקוע המתאים לכם ביותר מבין כל כך הרבה אפשרויות של קעקועים יפנים, כדאי יהיה להקשיב למקעקע שלכם. אם תיפנו אלינו תוכלו להיות בטוחים שיש לכם על מי לסמוך, כי אצלנו בסטודיו "פסיכו" המקעקעים כולם הם בעלי ניסיון של שנים ולא מעט אהבה לתחום. לכן הם יוכלו לעזור לכם לבחור את הקעקוע המתאים ביותר ואף לייעץ לכם לגבי הגודל, הפרופורציות הרצויות ואפילו האיבר המושלם לקעקוע שלכם.