קעקועים תל אביב

תמיד חלמתם שיהיה לכם קעקוע ועכשיו הגיע הרגע להפוך את החלום הזה למציאות? אם כך, אתם צודקים, כי קעקוע זה מסוג אותם הדברים שאדם נותן לעצמו במתנה, ולרוב מדובר על מתנה שנשארת כל החיים. מעבר לכך שאתם צריכים לבחור:

  • את סגנון הקעקוע
  • את הצבעים שלו
  • את המיקום בגוף שבו הייתם רוצים שיציירו לכם אותו

עליכם גם לבחור את המקום שבו יעשו לכם את הקעקוע, וכאן בהחלט שווה לעצור ולבחון את האפשרויות לעומק. כיוון שמדובר על משהו מקסים שילווה אתכם לכל אורך החיים אין מקום להתפשרויות ולכן עדיף לכם לפנות אלינו, כי אצלנו בחברת "פסיכו" תוכלו להיות בטוחים שהקעקוע שלכם ייצא לא פחות ממושלם.

 

קעקועים תל אביב

 

למה דווקא אצלנו?

זה נכון שלא חסרים מקומות שבהם ניתן יהיה לעשות לכם קעקועים בעיר, אך לא בכל מקום תמצאו אנשי מקצוע וותיקים עם הרבה ניסיון, כישרון ואהבה לתחום. את החברה שלנו הקים אבי ונונו אי שם בשנת 1993 ומאז ועד היום הסטודיו היה תמיד בשלבי פיתוח, גדילה ולמידה. הסטודיו שלנו זה לא רק המקום שבו תוכלו להיות בטוחים שהקעקוע שלכם ייצא בדיוק כמו שחלמתם, כיוון שאצלנו תוכלו לדעת שאתם במקום שגם הביא את בשורת הקעקועים לישראל. אבי ונונו היה מהראשונים שהפכו את הקעקועים להיות מה שהם היום, לא רק בתל אביב אלא בארץ כולה, אז למה שלא תגיעו לסטודיו שלנו עוד היום כדי להפוך את החלום שלכם למציאות וכדי שנעשה לכם את הקעקוע שתמיד רציתם?